Hakkımızda


Bilgisayar şirketi olmaktan çok; sizin bilgisayar çağında kurmayı isteyebileceğiniz bilgisayarlı otomasyonunuzu size sağlayabilecek, bunun desteğini verebilecek veya, varolan sisteminizi yeniden yapılandırabilecek bir Çözümevi'yiz.

Delta Bilişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Merkezimiz 22 yıldır sektöründe 7/24 destek veren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten bir kuruluştur.

Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Ücretsiz İletişim Formumuzu doldurabilir veya  0 312 231 59 60  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

VİZYONUMUZ


Müşteri merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız verilen hizmetlerin hedef kitleye ulaşması için doğru analizin yapılması ve ulaşması için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

VIDEO TANITIM


video tanıtım