Sıkça Sorulan Sorular


İnternet Reklamı Nedir ?

İnternet Reklamları İle Kazancınızı Artırın. Google reklamları ile kazancınızı katlayın işletmenizi internete taşıyalım üstelik reklamınız tıklanırsa ödeme yaparsınız. Bizimle İletişime Geçin Her zaman ilk sıralarda olun ve kazancınızı artırın.

Lazer Markalama Nedir?

Lazer markalama, Lazer kazıma, Lazer gravür her hangi bir malzemenin üzerinde iz bırakma işlemidir. Sistem herhangi bir mürekkep vb ürün veya herhangi bir alet kullanmadan kalıcı iz bırakır. Sistemin çalışma prensibi lazerin ürettiği ışığın gücü ile parça üzerine işlemektir. Bu yönü ile diğer markalama yöntemlerinden ayrılır. Lazer markalama işlemi ile her türlü metal, plastik, deri, ahşap, pleksi glass, kauçuk üzerine iz bırakılmaktadır.

Branda Baskı Nedir?

Firmalar büyüme ve daha ileri adımlar atabilme konusunda son derece etkili olan teknoloji bazı noktalarda ihtiyaçları karşılamamaktadır. Örneğin; aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar, rakip firmaları sistemden uzaklaştırarak sektörde öncü olabilmeleri adına teknoloji yanında başka alternatiflere de ihtiyaç duymaktadır. Bu alternatiflerden en önemlisi reklamcılıktır. Reklamcılık alanında en çok tercih edilen hizmet olan branda baskı ile birlikte sizlerde firma tanınırlığınızı artırabilir ve marka ile imaj açısından avantaj olmaktadır.